Екологічна ситуація, яка постійно змінюється, загострення факторів, що негативно впливають на стан природного середовища та на людину, викликають підвищення читацького попиту до екологічної інформації. Тому, з метою задоволення потреб користувачів в інформації з тем «екологія»,  «довкілля», «навколишнє середовище», «природа», «природа і людина», «екологічна безпека» бібліотека проводить заходи циклу «Природа. Людина. Здоров’я»: створює спеціалізований книжковий фонд, складає інформаційні повідомлення, списки літератури, наглядні форми популяризації (буклети, стенди), організовує книжково-ілюстративні виставки та перегляди документів (традиційні, віртуальні), проводить масові заходи.

До Всесвітнього дня здоров’я (7 квітня) організована книжково-ілюстративна виставка «Бути здоровим-модно, стильно, красиво» (аб.навч.видань).

До Всеукраїнського дня Довкілля (17 квітня ) та Міжнародного дня Матері-Землі (22 квітня) пропонуємо  книжково-ілюстративні виставки  «Наше довкілля-наше здоровя» (аб.навч.видань), «Будьмо у злагоді з природою» (філія фак-ту ПТПО), «Любіть і бережіть природу рідної землі» (аб.ФППФ) .

До 35-річниці Чорнобильської катастрофи (26 квітня) запрошуємо до перегляду книжково-ілюстративних виставок-пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу» (чит.зала№2) та «Чорнобиль-біль і скорбота України» (тема Чорнобиля в художній літературі) (аб.худ.літ.).

Детальніше про наявні джерела з тем – Електронний каталог 

Рубрики для пошуку: «здоров’я», «здоров’я молоді», «природа», «екологічне виховання», «екологія», «Чорнобиль».

Архів заходів:

Буклет

«Земля-блакитна перлина Всесвіту»

Традиційні виставки

«Не руйнуй гармонії людської» 

Віртуальні виставки

«Вода ти Вищий дар і Божа досконалість» 

«Екологія: природа -наш дім» 

«Екологія рідного краю» 

 «Ті, що першими увійшли в атомне полум’я» 

«Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…» 

«Шкідливі звички: знати, щоб жити» (за сторінками періодичних видань) 

Інформаційні повідомлення

«Земля у долонях» 

«26 квітня – День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи та День вшанування героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» 

        

Довідково:

Екологічний календар 

Всесвітній День здоровя 

День Довкілля 

Міжнародний День Матері-Землі 

Роковини Чорнобильської трагедії 

 

Запрошуємо до університетської бібліотеки!