Під такою назвою 18 та 19 вересня  в читальній залі №1   для студентів І курсу педагогічного  факультету та факультету початкової, технологічної та професійної освіти був проведений інтерактивний тематичний бібліографічний огляд. Організували та провели його працівники   О. А. Борщова та Н. О. Шило.

Головна мета  ознайомлення першокурсників з визначними діячами літератури, театру та кіно, музикантами й співаками життя й діяльність яких пов’язані зі Слов'янськом, кому він дарував і продовжує дарувати натхнення  (про М. Петренка, В. Сосюру, Г. І. Борисоглібську, Д. Милютенка, Л. Бикова, Д. Шостаковича, М. Ростроповича, Ю. Богатикова, Іво Бобула).

Розповідь зав.сектором культурно-просвітницької роботи бібліотеки О. А. Борщової супроводжувалася демонстрацією слайдів, підготовлених  бібліотекарем Н. О. Шило.

Прозвучали пісні в записах  “Дивлюсь я на небо” на слова М.Петренка (вик. Д.Гнатюк), “Пісня про Слов’янськ” (вик. Ю.Богатиков), “Україна” (вик. Іво Бобул).

Переглянули студенти й уривок з фільму Л. Бикова “В бой идут одни старики”.

Що і казати, пощастило Слов’янщині на великих земляків, і знаменитих гостей, талановитих, творчих особистостей, які в різні часи відвідали наше місто з миром і добром, даруючи людям свій талант. Всі вони заслуговують на слова щирої подяки, на добру і довгу пам’ять про них.