Може в житті хтось принаду підкине

У чарівничих, звабливих очах.

Тільки родина, як зірка єдина,

Твій порятунок – надійний причал.

Ні, не шукай в своїм серці причину,

Якщо зневіра тебе обпече...

Тільки родина у прикру  годину

Схилить надію тобі на плече.

В. Крищенко

“Без сім'ї немає щастя на землі”- твердить народне українське прислів'я.

Напевно, кожен із нас усвідомлює, який глибокий зміст закладено в цьому простому, на перший погляд вислові. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові підтримати нас теплом, порадою, допомогою, любов'ю. Материна ніжна турбота, батькова вимогливість і сила.... Хіба можна бути щасливим без усього цього ? І яких би життєвих перешкод не зазнавала людина — вона завжди знаходить підтримку, розуміння і розраду в сім'ї.

Українці завжди дуже високо цінували сімейні традиції, цінності. Скарбниця народної педагогіки містить перевірені віками національні виховні традиції, культурно-освітні цінності.

Питання виховання в українській сім'ї було і є об'єктом уваги громадських та релігійних  діячів, філософів, педагогів, психологів, письменників.

Так, до Міжнародного дня родини — 15 лютого, до дня родини в Україні — 8 липня в читальній залі № 2 (головний корпус)  бібліотекарем О. С. Зозулею підготовлена книжково-ілюстративна  виставка : “Разом ми одна сім'я”.

На виставці представлені книги, періодичні видання з яких ви дізнаєтесь про традиції української родини, педагогіку, психологію, соціологію сім’ї, родинне  виховання, сценарії позакласних заходів тощо.

Запрошуємо всіх охочих переглянути виставку.