bookШановні читачі!

Бібліотека ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» проводить постійно діючу акцію

«Подаруй бібліотеці книгу»!

«Шелестіння сторінок в тиші бібліотек це найчудовіший звук, який я коли-небудь чув»

Л. Касіль

«Читання  - це один з витоків мислення і розумового розвитку»

В.О. Сухомлинський

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, яка започаткована у 2012 році американкою та засновницею відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books, Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу: бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що в цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона – постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях: і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає».

Відвідуйте бібліотеку – скарбницю духовності – книг!

Запрошуємо всіх наших читачів приєднатися до акції «Подаруй бібліотеці книгу»! Ми будемо вдячні за кожну подаровану книгу! Кожна книга обов’язково знайде свого читача!

Запрошуємо до університетської бібліотеки!