0З 1992 року, щорічно 3 грудня, відзначається Міжнародний день людини з інвалідністю. Цей день покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Не залишаються осторонь і бібліотеки закладів освіти, як центри навчання та інформації, адаптації, реалізації творчого потенціалу та спілкування.  Адже вищу освіту отримують і люди з особливими потребами.

Так, 1 грудня співробітники бібліотеки взяли участь в дистанційному науково-практичному семінарі «З толерантністю в серці», який організували та провели фахівці науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ».

Змістовними, професійним та корисними були такі доповіді: «Складові інклюзивного бібліотечного середовища», «Безбар’єрне суспільство-запорука якості життя людей з інвалідністю», «Художня література на підтримку інклюзивних практик у бібліотеках: методика складання бібліографії»,  «Інформація без бар’єрів».

 

Запрошуємо до університетської бібліотеки!