Бібліотека одержала 14-ти томне Повне академічне зібрання творів Лесі Українки.
1 том вміщує драматичні твори, завершені у 1896-1906 роках, серед яких «Блакитна троянда», «Одержима», «В катакомбах», «Вавилонський полон», «На руїнах», «Осіння казка», «Три хвилини».
2 том вміщує твори, завершені у 1907-1908 роках: драматичну поему «Кассандра», діалог «Айша та Мохаммед», драму «Руфін і Прісцілла».
3 том вміщує драматичні твори, завершені у 1909-1911 роках, зокрема «У пущі», «Бояриня», «Лісова пісня», «На полі крові», «Йоганна, жінка Хусова».
4 том вміщує твори, завершені у 1912-1913 роках, зокрема «Адвокат Мартіан», «Камінний Господар», «Оргія», «Орфеєве чудо», а також незавершені драматичні твори.
5 том об’єднав поетичні твори Лесі Українки, представлені збірками «На крилах пісень», «Думи і мрії», «Відгуки». Крім того до 5 тому увійшли поезії і ліричні цикли поза збірками, а також поеми, серед яких – «Роберт Брюс, король шотландський», «Давня казка», «Віла - посестра» та ін.
6 том об’єднав прозові твори Лесі Українки, написані на зламі століть. Серед представлених текстів – понад два десятки оповідань і нарисів, а також фрагменти і плани незавершених творів («Така її доля», «Святий Вечер!», «Метелик», «Біда навчить», «Чашка», «Лелія», «Щастя», «Місто смутку», «Сліпець», «Над морем» тощо).
7 том максимально повно представляє літературно-критичний та публіцистичний доробок Лесі Українки. Серед текстів – праці про актуальну європейську літературу, рецензії, фельетони, полемічні статті тощо.
8 том об’єднав тексти з перекладацького доробку письменниці: уривки з «Рігведи» і Біблії, творів Гомера, Данте й Шекспіра, поезія Байрона, Гейне та Гюго, оповідання Гоголя, драми Метерлінка і Гауптмана, наукові й публіцистичні статті Драгоманова, Верна та ін. У додатку вміщено переклади російською мовою художніх творів і ділових документів.
9 том містить фольклорні записи, дібрані письменницею і членами її родини на Волині та волинському Поліссі, а також записи народних мелодій з голосу Лесі Українки. Особливу цінність становлять її нотні записи, опубліковані у виданні.
10 том містить текст «Стародавньої історії східних народів» - підручника, написаного Лесею Українкою для молодшої сестри, а також авторські ілюстрації, конспекти й виписки з книг, нотатки і матеріал до художніх творів письменниці.
11, 12, 13, 14 томи містять листи Лесі Українки періоду 1876-1896, 1897-1901, 1902-1906, 1907-1913 років, збережені в оригіналах, копіях чи першодруках.
З виданням можна буде ознайомитися у читальних залах бібліотеки.