«Поезія-це завжди неповторність»

«Нам треба жити кожним днем,

Не ждать омріяної дати.

Горіть сьогоднішнім вогнем,

Бо «потім» може й не настати»

Л. Костенко

17 березня для слухачів університету ІІІ-го віку проведено онлайн захід, приурочений Всесвітньому дню поезії (21 березня) та річниці народження української поетеси Ліни Василівни Костенко (19 березня). Провели захід фахівці бібліотеки Обухова А.І., Зозуля О.С., Куліш П.В. (технічна підтримка). Цікаво, змістовно, емоційно була надана інформація про важливі етапи життя і творчості Ліни Костенко. 

Представлені буклет «Нев’янучий сад поезій Ліни Костенко»    

та віртуальна виставка «Я вибрала долю собі сама» 

Більше про видання творів Л. Костено та літературу про життєвий та творчий шлях, які є в бібліотеці -  каталог виставки «Королева української поезії»  

Довідково:

Всесвітній день поезії – свято, що відзначається щороку 21 березня. Встановлено 1999 року ухвалою 30-ї сесії ЮНЕСКО.

«Поезія, - говориться в рішенні ЮНЕСКО, - може стати відповіддю на найгостріші і найглибші духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї широку суспільну увагу. Крім того, Всесвітній день поезії повинен дати можливість ширше заявити про себе невеликим видавництвам, чиїми зусиллями, в основному, доходить до читачів творчість сучасних поетів, літературним клубам, що відроджують одвічну традицію живого поетичного слова». Цей День, вважає ЮНЕСКО, покликаний послугувати створенню у засобах масової інформації позитивного іміджу поезії як справді сучасного мистецтва, відкритого людям.

Запрошуємо до співпраці!