«Місія бібліотек – задовольняти інформаційні  потреби та зберігати знання, відтак, чим досконалішими  будуть технології, тим краще ми зможемо виконувати свою місію»

( С. Назаровець).

        

29 травня співробітники бібліотеки взяли участь у вебінарі «Як організувати віддалену роботу колективу університетської бібліотеки в умовах невизначеності?».

Організували вебінар НТБ ДНУЗТ ім. акад. В. Лазаряна спільно з Секцією університетських бібліотек ВГО УБА.

Директорка НТБ ДНУЗТ Тетяна Колесникова поділилася своїм власним досвідом організації віддаленої роботи бібліотеки. Корисною була інформація про організаційний клімат університетської бібліотеки та умови його змінення, практичний досвід роботи відділів бібліотеки, умовний розподіл віддалено працюючих бібліотечних команд на моделі: «Еталонну», «Профі», «Стартову», «Zero conditional». Розповіла про результати онлайн-опитування «Моделі віддаленої роботи колективу університетської бібліотеки в умовах пандемії».

Дійсно, в умовах пандемії, перед нашою бібліотекою постали нові виклики: переналаштуватись зі звичайних методів роботи на дистанційні, швидко реагувати на запити користувачів та постійно підтримувати з ними контакти шляхом надання доступу до своїх послуг та ресурсів.

Переглянути вебінар можна за посиланням