«Бібліотека – перша лабораторія вузу,
його духовний і розумовий арсенал,
візитна  картка вузу.
 Це фундамент, робочий інструмент
студента та дослідника»

 Б.В. Петровський

 

У третю суботу травня в Україні відзначають професійне свято наукових працівників – День науки, яке об'єднує в наукову когорту усіх учених. Свято встановлене Указом Президента України «Про День науки» від 14.02.1997 № 145/97,  «… на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок». 

Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Без наукового працівника, без педагога держава не має майбутнього.  Наполеглива  праця примножує здобутки в науці, вихованні громадян нашої країни.

Цьогоріч День науки припадає на 16 травня.

В рамках проведення Дня науки  бібліотека презентує:

- Список джерел перегляду “Європейські орієнтири української науки та освіти”, який включає документи, які отримала  бібліотека ДДПУ з травня 2019 р. по травень 2020 року.

Перегляд складається з двох розділів:

перший розділ представляє публікації науковців України про сучасний стан науки і освіти України, спрямований на європейські цінності, інтеграцію в Європейський освітній простір; другий розділ включає праці, в яких розкриваються результати наукових досліджень науковців ДВНЗ “ДДПУ” та видання бібліотеки (Інформаційно-бібліографічний відділ).

- Список джерел книжково-ілюстративної виставки «Інноватика в сучасній освіті»(Читальна зала № 2, бібліотеки головного корпусу).

- Презентацію «Бібліотека Університету – Ваш надійний помічник у навчальній, науковій та професійній діяльності»  

- Рубрику на сайті бібліотеки «На допомогу науковій роботі», яка містить інформацію щодо: «Визначення індексів УДК та авторського знака для документів», «Вимоги до оформлення дисертації», «Приклади оформлення бібліографічного опису»  

- Листівку «Інституційний депозитарій бібліотеки ДВНЗ «ДДПУ» 

Бібліотека університету допомагає науковому зростанню кожного, хто вирішив присвятити свою діяльність науці: від студентів до професорів нашого закладу освіти.

Реалізується це завдяки  бібліотечним ресурсам та послугам.

Наші ресурси:

Наші послуги:

Запрошуємо до співпраці!