Бібліотека факультету початкової, технологічної та професійної освіти відкриває для свого студентства все нові й нові можливості! Куточок пам'яті героїв Небесної Сотні – це нова сторінка у житті нашого факультету.

"Це день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Мільйони найсвідоміших синів України віддали свої життя за власну націю і державу. Вони поклали душу і тіло на алтар свободи своєї країни, і ми про це повинні завжди пам’ятати. Ми маємо зараз зробити все, щоб ця жертва наших побратимів не була даремною. Ми повинні перебудовувати себе та свій світогляд, хоча це дуже важко, особливо, якщо навколо десятки, а то й сотні людей вперто торочать, що вони знають краще, і не бажають нічого змінювати. Натомість зробити це просто необхідно! Робіть те, що вважаєте за потрібне, і рано чи пізно вас підтримають, за вами підуть й інші" – розповідає бібліотекар Борщова Олена Антоліївна.

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді зможемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

                                                                                                              Шейкаш Аліна,

                                                                                                          студентка 2 курсу

                                                                                                          ФПТта ПО.