Не зважаючи на те, що на дворі 21 століття, час інформаційних технологій, електронних носіїв інформації бібліотечні працівники популяризували книгу. Книгу не тільки як предмет читання, а і як можливість спілкування.

         Так, 14 лютого в день дарування книг нами був організований в холі університету буккросинг, під девізом “Прочитай — передай іншому”.

         Нагадаємо, що буккросинг — це своєрідний “обмін” літературою між людьми, символом якого є книга, що “біжить” від одного до іншого.  Цей рух є надзвичайно популярним, і як показує час, він набирає потужних обертів, оскільки несе в собі щось нове, цікаве та корисне.

         Всього було представлено близько 130 книг, а в процесі обміну 200.

         Запропоновані книги зацікавили наших науковців, студентську молодь, співробітників університету. Стали учасниками буккросингу   137 користувачів.

         Книги були представлені із різних галузей знань, різної тематики : із педагогіки, психології, кулінарії, історії, методики викладання предметів в школі, художні твори класиків української та всесвітньої літератури.

         Можна із упевненістю сказати, що наш університет — читаючий !

         Підготували та провели цей захід : заступник директора бібліотеки А. І. Обухова, провідний бібліотекар О. М. Кравцова, бібліотекар І кат. О. В. Агейкіна.