Під такою назвою 16 жовтня в читальній залі №2 бібліотеки головного корпусу пройшла літературно-музична композиція, присвячена Дню захисника України, що відзначається 14 жовтня. В цей день ми відзначаємо Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

Організаторами заходу стали директор бібліотеки Качина В.С., бібліограф Новікова О.Ю.  А втілювачами студенти філологічного факультету Бодра Ірина, Боровиков Микита, Воробйова Ганна, Герасименко Катерина, Гозбенко Олександра, Конєва Ірина, Кононова Катерина, Моргун Антон, Рухленко Єлизавета, Стульнєва Маргарита, Шевченко Ганна.

З вітальним словом звернулася завідувачка кафедри української мови та літератури, професор  Біличенко О.Л.

Слова ведучих поєднувались з декламуванням поезій, виконанням пісень про рідну землю, її красу, мужність і відвагу українців, інсценуванням традицій дівчат на Покрову,  посвяченням в козаки -   все це викликало патріотичні почуття, палки емоції, гордість за рідну землю, шану та повагу героям.

Святково та стильно оформили залу бібліотекарі Зозуля О.С., Гаврилюк Л.В., підготувала  відеоряд зав.сектором читальних залів Ткачова С.О.

Присутніми на заході були студенти філологічного факультету та слухачі університету ІІІ віку.

Щиро дякуємо за співпрацю та опомогу декану філологічного факультету Овчаренко Н.І., заст.декана Лисенко Н.В., завідувачу кафедри української мови та літератури Біличенко О.Л.