Ось уже  шелестить падолистом осінь. Вона тче тонке мереживо бабиного літа і тішить красою останніх квітів: троянд, жоржин, айстр, хризантем, чорнобривців. Але, на превеликий жаль, квіткове життя таке коротке, ми не встигаємо насолодитися їх різнобарвною  палітрою цвітіння. І як добре, що існують майстри декоративно-прикладного мистецтва, які можуть відтворити цю красу  у будь-який час.

Бібліотекарі Донбаського державного педагогічного університету (Борщова А.Г., Борщова О.А., Шило Н.О.) разом з працівниками кафедри педагогіки та методики технологічної та професійної освіти (Борисенко Л.П., Гріднєва О.С.) та студентами провели літературно-музичний комплексний захід «Дивоквітів безмежний світ».

Бібліотекар Борщова Олена Анатоліївна розповіла легенди народів світу про троянду, нарцис, фіалку та айстру. А ведучі заходу Богомолова Марія та Літвінова Олександра розповіли українські легенди про барвінок і ромашку. Розповідь про квіти супроводжувалася демонстрацією слайдів та піснями, які виконали Бакаляр Яна («Червона ружа») та Макаренко Люба («Червона рута»). Вірш «Мова квітів» продекламувала Гладишева Дар’я.

Ст. викладач Борисенко Людмила Павлівна та лаборант Гриднєва Ольга Станіславівна провели з присутніми майстер клас по виготовленню троянди з гофрированного паперу.

Квіти пробуджують у серцях людей щонайвищі і щонайсвітліші почуття. Присутність квітів у нашому житті означає, що людина одвічно прагне краси: у природі, у людських стосунках, у повсякденному житті.