Під такою назвою 11, 17, 19 вересня у читальній залі № 1 пройшли зустрічі-знайомства з першокурсниками факультету початкової, технологічної та професійної освіти, педагогічного фікультету та факультету фізичного виховання. 

В 2019 році Донбаський державний педагогічний університет відзначає 80-річчя  з дня свого заснування. Разом з вишем святкує цей ювілей і бібліотека. Їй теж виповнюється 80, вона має славну історію.

Фахівці читальної зали № 1 Борщова О.А., Шило Н.О. розповіли про становлення нашої бібліотеки, про формування її фондів, про цікавих особистостей, справжніх сподвижників бібліотечної справи. А також розповіли про сучасну бібліотеку, її структуру, про бібліотечний сайт і про традиційні та інноваційні форми обслуговування.

Бібліотекар Борщова О.А. розповіла про колекцію рідкісних і цінних видань та культурно-просвітницьку роботу нашої бібліотеки. Розповідь супроводжувалася презентацією та відеофільмами «Колекція рідкісних і цінних видань бібліотеки ДДПУ» та «Візитка читальної зали № 1.

За 80 років існування бібліотека пройшла славний шлях становлення та розвитку. Колектив бібліотеки в постійних пошуках, працює над втіленням в життя нових ідей, прагне, щоб вона була доступною, комфортною, демократичною – бібліотекою нового покоління.