Исполнились мои желания. Творец

Тебя мне ниспослал, тебя, моя Мадонна,

Чистейшей прелести чистейший образец

12 червня в читальній бібліотеки головного корпусу для слухачів Університету ІІІ-го покоління заступником директора бібліотеки Алісою Іванівною Обуховою проведений огляд-бесіда «Наталья Николаевна Гончарова (Пушкина-Ланская)».

Цікава та змістовна розповідь про життя Наталії Гончарової, її родовід, кохання та шлюб зі славетним поетом Олександром Пушкіним, його посвяти ій «Мадонна», «Когда в объятия мои…», «Я влюблен, я очарован, я совсем огончарован», «Пора, мой друг, пора!», «Нет я не дорожу мятежним наслажденьем»,  їх листування, другий шлюб з Петром Ланським, виховання дітей супроводжувалась показом літератури з одноіменної книжково-ілюстративної виставки (Пушкин А. С. «Письма к жене», Л. А. Черкашина «Наталия Гончарова», «Пушкин и Натали», А. Кузнецова «Моя Мадонна», Г. М. Седова «Я жить хочу…», М. Цветаева «Мой Пушкин», А. Ахматова «Узнают голос мой»,  Фридкин В. М. «Пропавший дневник Пушкина», Цявловская Т. С. «Рисунки Пушкина» та інші).

Представлені також і портрети Наталії Гончарової художників О. П. Брюллова, В. І. Гау, І. К. Макарова, К. Лаша.

Наприкінці огляду-бесіду відбувся перегляд фільму «Три жизни Натальи Гончаровой».