Успішність навчального процесу залежить від багатьох чинників, зокрема, від роботи бібліотеки університету, яка є основною ланкою в забезпеченні інформацією.

Призначення бібліотеки бути джерелом інформації – пропонувати та надавати користувачам доступ до своїх документних ресурсів. І реалізується це через співпрацю бібліотечних фахівців з викладачами університету, а саме через проведення практичних занять у бібліотеці.

Так, 28 березня студенти 1 курсу філологічного факультету на чолі з доцентом кафедри української мови та літератури Рябініною І. М. відвідали зал довідково-інформаційних документів. Тема запиту : «довідкові видання».

Провідний бібліограф Денисова О. А.  надала інформацію про довідкові видання, які є в бібліотеці. Як наслідок, студенти виконали завдання, використовуючи   орфоепічні, етимологічні, термінологічні та інші словники та довідники.

3 квітня  студенти 1 курсу філологічного факультету на чолі з доцентом кафедри української мови та літератури Кочуковою Н. І. прослухали змістовний інформаційний огляд «Періодичні видання, які передплачує бібліотека», який провела бібліотекар Зозуля О. С.  Акцент було зроблено на характеристику періодичних видань, зокрема філологічного напрямку.     

Після чого студенти виконали практичні завдання.

22 квітня до читальної зали завітали студенти 2 та 4  курсів факультету психології, економіки і управління на чолі  з доцентом кафедри психології Степаненко Л. В. та викладачем кафедри прикладної психологіїї Погрібною А. О.

Бібліотекар читальної зали Зозуля О.С. репрезентувала виставку документів організовану до дня психолога «У світі цікавої психології» та ознайомила з періодичними виданнями напрямку психологія, які є у фонді бібліотеки.

Сподіваємось, що така співпраця між фахівцями бібліотеки, викладачами, студентами спонукатиме майбутніх фахівців більше звертатись  та працювати з традиційними виданнями.