19 лютого в читальній залі бібліотеки головного корпусу відбулась зустріч студентів, викладачів, співробітників бібліотеки з науковцем, краєзнавцем Миколою Вікторовичем Бривко.

Захід вів проректор з науково-педагогічної роботи, доктор історичних наук Сергій Миколайович Швидкий.

М. В. Бривко розповів про історію створення і особливості Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили», який розташований у Дніпровському районі на північно-східній околиці Києва.  Упродовж 1937-1941 років Биківнянський ліс був місцем таємного поховання жертв сталінських політичних репресій, розстріляних у київських в’язницях НКВС УРСР. У Биківнянських похованнях знайшли свій останній спочинок представники всіх соціальних прошарків українського суспільства, в тому числі чимало невинно загиблих з Донеччини, а також громадяни інших держав. Сьогодні територія заповідника «Биківнянські могили» становить майже 239 га та є найбільшим в Україні місцем поховання жертв сталінських репресій. Розповідь науковця супроводжувалась показом слайдів.
       М. Бривко подарував бібліотеці інформаційні видання про заповідник «Биківнянські могили», а також свої книги: «Снежное и снежнянцы в годы войны 1941-1945», «Друга світова у спогадах». У свою чергу від імені бібліотеки Ольга Новікова вручили гостю подяку та квіти. Присутній на заході голова Донецької обласної краєзнавчої організації, доцент ДДПУ В.І.Романько вручив Миколі Бривку Почесну грамоту за «вагомий особистий внесок у дослідження і популяризацію знань про рідний край».