Безпека життєдіяльності людини, її уміння захищати та поводити себе в навколишньому середовищі є актуальною у системі навчання і виховання студентської молоді. Особливо, якщо це майбутні педагоги, які в падальшому будуть навчати дітей безпеці життєдіяльності.

Так, 13 лютого бібліотекарем відділу обслуговування користувачів Рижих В. Л. проведений огляд-бесіда: «Безпека понад усе!».

Присутніми на заході були студенти ІІ курсів факультеів ПТПО та фізико-математичного на чолі з викладачем кафедри загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності Пліско Ю. І.

Валентина Леонідівна провела  огляд видань представленних на виставці : «Життя – найвища цінність», зробила акцент на виданнях з безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, охорони праці, валеології та здорового спосібу життя, долікарської допомоги.  Окремо звернула увагу на видання, які стануть в нагоді  педагогам у навчанні та вихованні дітей.

Студенти активно обговорювали правила поведінки в громадських містах та побуті, правила пожежної безпеки, безпеку роботи за комп’ютером тощо.

На  прикінці заходу була проведена літературна вікторина : «Безпека життєдіяльності в казках», на питання якої жваво,  з цікавістю та  інтузіазмом відповідали студенти.