20 листопада в стінах нашого університету відбулася презентація книги «Літопис українського Донбасу : Донбас в часи Визвольних Змагань 1917-1921 років».

Презентував видання упорядник Юрій Косенко.

Книга «Літопис українського Донбасу : Донбас в часи Визвольних Змагань 1917-1921 років» присвячена бурхливим подіям Української революції в регіоні. Значення тієї буремної доби важко переоцінити, - саме тоді було закладено підвалини модерної української державності. Участь мешканців Донбасу в тодішній боротьбі за незалежність України була значною, їхній внесок – великим. Саме про це і йдеться у пропонованій увазі читачеві книзі.

Книга має такі розділи : «Донбас у вирі Української революції», «Донбас у спогадах українських військовиків», «Постаті».

Пропонована книга ще один крок на шляху ствердження й популяризації ідеї української державності. Вона не є науковою монографією. Це збірка різнопланових матеріалів, які об’єднуються спільним знаменником – демонстрацією того, що мешканці нинішніх Донецької та Луганської областей брали участь в усіх етапах національно-визвольної боротьби в часи Визвольних змагань 1917-1921 років.

Переглянути  книгу можна буде в бібліотеці університету.