Проблема безпеки дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі є актуальним питанням у системі навчання і виховання підростаючого покоління.

Тому в межах  Тижня знань з основ «Безпеки життєдіяльності в закладах освіти» 21 листопада в Слов’янському педагогічному ліцеї на базі читального залу відділення технологічної освіти факультету ПТПО проведений відкритий бібліотечний захід : «Життя – найвища цінність».

Організаторами цього заходу стали бібліотекар університету Рижих В. Л. та вчитель з основ здоров’я Клименко О. В.  А учасниками -  учні-ліцеїсти І природничо-математичного та І філологічного напряму.

Валентина Леонідівна нагадала учням правила користування бібліотекою, провела інформаційний огляд видань, представленних на виставці : «Життя – найвища цінність», зробивши акцент на виданнях з валеології, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки. Окремо звернула увагу ліцеїстів на видання, які розповідають про шкідливі звички, що впливають на здоров’я молоді.

В процесі проведення заходу увагу ліцеїстів було звернено на правила дорожнього руху, правила поведінки в громадських містах, у побуті, правила пожежної безпеки, безпека роботи з комп’ютером та інше. Захід супроводжувався показом презентації.

В кінці заходу була проведена літературна вікторина : «Безпека життєдіяльності в казках», на питання якої жваво,  з цікавістю, з інтузіазмом відповідали ліцеїсти. За учать в заході усім були подаровані буклети з безпеки життєдіяльності.

Відвідали захід і методист відділу освіти Жукова І. В., бібліотекарі шкіл та педагогічного університету.