Під такою назвою в читальній залі №2 бібліотеки головного корпусу відбувся літературно-музичний вечір. Присутніми були викладачі, студенти, співробітники університету та слухачі університету ІІІ покоління.

Розповідь ведучих Ганни Шевченко та Івана Проскуріна про історію виникнення романсу, цікаві розповіді про створення окремих романсів, їх авторів і виконавців, поетичні строки про романс  доповнювали підібрані відео.

Присутні із захопленням слухали  романси : «Дивлюсь я на небо», «Ніч яка місячна», «Очи черные»,  «Я ехал к Вам», «Нищая», «То ли ветер ветку клонит», «Любовь и разлука», «А напоследок я скажу» та ін.  

А майстерно виконані  пісні : «Ой у вишневому саду» - Ганна Шевченко, «Колискова» - Ольга Новікова, «Мамины глаза» - Ганна та Мирослава Шевченко викликали неабиякі почуття та спогади.

Увагу присутніх привернули тематично оформлений зал і виставка-інстоляція «За сторінками романсу».

Напрочуд швидко й непомітно проминув час. Всі присутні зрозуміли, що романс - вічно юний, непідвласний часові, й разом з тим мудрий, як сама вічність й чарівно-незбагненний як саме життя…

Організували  та провели захід, під керівництвом директора бібліотеки Качиної В. С. бібліотечні працівники Ткачова С. О., Зозуля О. С., художнє оформлення та підбір відео бібліотекар Полухіна О. В.