«Тисячами різних граней

світиться кожне людське серце»

                                                                                                                Олесь Гончар

        

Є особистості, чиї імена залишаються в наших серцях. Саме до таких особистостей належав Олесь Терентійович Гончар, український письменник, літературознавець, великий майстер слова, твори якого вже сьогоді вважаються класикою української літератури.

Так, 27 квітня бібліотечними працівниками Абонементу художньої літератури  О. В. Агейкіною, О. П. Мартем’яновою для студентів ІІ курсу філологічного факультету, спец. РУ( викладач Л. Б. Жижченко) проведено бібліографічний огляд документів : «Будівничий соборів наших душ».

Присутнім представлено видання творів О. Гончара, його листи, щоденникові записи, публіцистика, літературознавчі статті, а також літературу про життєвий та творчий шлях письменника, яка є у фондах бібліотеки.

Акцент було зроблено на тематику творів О. Гончара, основні орієнтири в його творчості, виховне значення творів та їх актуальність.

Наприкінці заходу студенти переглянули документальний фільм про життя і творчість Олеся Гончара.

А також отримали в подарунок буклет – «Будівничий соборів наших душ» (До 100-річчя Олеся Гончара), підготовлений бібліотекарем АХЛ Мартем’яновою О. П.

        

«Він схожий на планету,

Відкриту та непізнану людьми.

У вічність відійшов, але не канув в Лету

І словом пристрасним іде на Ви

Супроти зла, нещирості, свавілля,

Супроти сірості й пустопорожньої брехні».

Лана Світ

         Пропонуємо список творів О. Гончара та документів про нього, які  має бібліотека.

         Читаймо твори Олеся Гончара !