В переддень шевченківських днів та напередодні жіночого свята для студентів факультету фізичного виховання бібліотечні працівники читальної зали № 1 Борщова О.А., Шило Н.О. провели літературно-музичний захід “Тарасові музи”.

Була піднята завіса над найбільш загадковою сторінкою життя і творчості митця — його коханням.  Кохані жінки стали для творчого генія  тими музами, які своїм полум’яним почуттям або холодною байдужістю надихнули на створення вершинних поезій і художніх полотен.

В підготовці цього заходу були використані джерела, представлені на  книжково-ілюстративній виставці “Шевченко — голос душі українського народу”.

Розповідь Олени Анатоліївни Борщової супроводжувалась демонстрацією слайдів, художньою декламацією поезій Т.Г.Шевченка: “Якби зустрілися ми знову”, “І станом гнучим, і красою”, “Марку Вовчку”,  “Поставлю хату і кімнату”, уривків з поем “Мар’яна-черниця” і “Тризна” у виконанні студентів І курсу Романенко Аліни, Павленко Дар’ї, Скиданенко Сніжани, Борошніченко Маргарити і Сташевської Віолетти. Прозвучали пісні на вірші Шевченка “Нащо мені чорні брови”, “Така її доля”, “Не женися на багатій”, вірш “Ликерії” у записі.