26 січня на абонементі художньої літератури бібліотекарем О. В. Агейкіною, викладачем педагогічного ліцею О. В. Клименко та учнями 1 к. природничо-математичного профілю проведена літературно-музична композиція “Провісник зоряного вирію”. Присвячена вона  українському письменнику-фантасту, філософу, громадському діячу Олесю Берднику, якому у грудні 2017 року виповнилося б 90 років.

Розпочався захід з прослуховування пісні на слова О. Бердника “Україно моя, рідна мати моя”.

Цікаво та змістовно Ольга Володимирівна розповіла про життя, родовід письменника, зазначила, що Олесь Бердник автор понад 20 романів і повістей, що його творчість  інтелектуальна, духовна, вогненна, а  твори спопеляють егоїзм, байдужість, пише автор просто, відкрито, захопливо. Та на підтвердження своїх слів  представила повість-феєрію “На вогні святому спалимо розлуку” і продекламувала його поезії.

Учні ліцею представили присутнім твори О. Бердика, розкрили  зміст,  відношення до них.  Це повість “Лабіринт Мінотавра” - Кулєшова Наталя та Орєшкін Андрій ; казковий роман-феєрія  “Камертон Дажбога” - Кот Наталя ; роман-феєрія “Чаша Амріти” - Погорєлова Анастасія та  Кайдан Єлизавета.

А Острижна Єлизавета і  Величко Софія емоційно, поетично декламували вірші “Про калину”, “Ясні зорі”.

Вразив усіх заклик Олеся Бердника з уст  виступаючих : «Сонце твій -  батько, земля - мати твоя – будь як вони, всюди завжди»!

Присутні мали змогу переглянути презентацію “Миті з життя Олеся Бердника”, відео “Зоряне небо”, прослухати пісні у виконанні С. Солоного на слова О. Бердника.

Хочеться вірити, що молоде покоління візьме Олеся Павловича Бердника у свої наставники, як це зробила молодь 70-80-х років.