“Добути і зберегти здоров'я
може тільки сама людина”

М. Амосов

         Людство з давніх-давен усвідомило ціну здоров'я, розуміння цінності здоров'я та руйнівних наслідків негативних факторів. А питання безпеки життєдіяльності підростаючого покоління в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та умінь залежить їх майбутнє — щасливе та безпечне.

         Так, із метою набуття в учнів навичок свідомого, поважного ставлення до збереження  здоров'я і життя в Слов'янському педагогічному ліцеї із 20 по 24 листопада 2017 року проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.

         Долучилась до педагогічного ліцею і університетська бібліотека.

         Для учнів ліцею бібліотекарем В. Л. Рижих був проведений  комплексний захід : “Цінність життя і здоров'я”,   компонентами якого були   книжково-ілюстративна виставка документів : “Будьте обачними — захистіть себе від небезпек” та літературна вікторина : “Здоров'я — найважливіший скарб”.

         Хочеться вірити, що слова Авіцени : “Головним скарбом життя є не землі, що ти їх завоював, не багатства, що їх маєш у скринях. Головним скарбом життя є здоров'я, і щоб його зберегти, потрібно багато про що знати” - стануть девізом для ліцеїстів.