21 листопада Україна відзначила День Гідності та Свободи, вшановунням громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Так,  20 листопада в актовій залі факультету ПТПО з ініціативи деканату, бібліотеки університету, студентів був проведений захід «Революція Гідності: до свободи та гідного життя», метою якого було згадати ті дні, донести  об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні, віддати данину поваги й пошани загиблим.

Зав.сектором культурно-просвітницької роботи Борщова О.А. звернулась до присутніх з вступним словом та познайомила з гостем Михеєвим Миколою Олексійовичем, бійцем АТО. Після виконання Державного Гімну слово було надане студентам.

Ведучі Рисюкова Аліна, Сліпцов Дмитро, Кутакова Анастасія (студенти І курсу ф-ту ПТПО), Чернишов Іван (студент ІІ курсу ф-ту фізичного виховання) зробили огляд основних етапів Революції Гідності.  У виконанні Богомолової Марії та Дунай Марини прозвучали вірші «Я пішов з життя героєм…» та «А сотню вже зустріли небеса…».  Хореографічну композицію «Пам’ять» показали студенти І курсу Дождікова Дар’я, Дуванська Вікторія, Свічкар Юлія, Єщенко Катерина, Рисюкова Аліна, Мартишева Альона. Студентка ІV курсу Позираєва Дар’я виконала пісню «Мальви».

Виступи супроводжувались демонстрацією слайдів і відеофільмів (відповідальні за показ бібліотекар Шило Н.О. та студентка ІІ курсу Стрілець Вероніка).

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять по загиблим героям Небесної Сотні і по загиблим героям АТО.

Спогадами про участь в АТО поділився гість Михеєв М.О. Студентка-активістка Шейкаш Аліна, представник волонтерського потягу Єдності України  «Труханівська Січ», розповіла про цю всеукраїнську акцію, а також про героя Небесної Сотні Максима Шимка, показала про нього відеофільм. На місцях вшанування Героїв України виконувалися пісні, серед них – національний славень «Зродились ми з великої години». Аліна запросила присутніх у залі виконати разом з нею цей славень.

На завершення прозвучала пісня «Україна – це я!», у виконанні Позираєвої Дар’ї та учасників заходу.

Захід пройшов на високому емоційному рівні, не залишив нікого байдужим.