Протягом тижня з 25 по 30 вересня бібліотека ДДПУ проводила різноманітні заходи, учасниками яких були  працівники бібліотеки, викладачі, студенти, співробітники університету  та  учні педагогічного ліцею.

Проведена акція “Подаруй бібліотеці нову книгу” поповнила фонди бібліотеки виданнями, які потрібні для навчального процесу. Тож, ми вдячні ректору С. О. Омельченко,  кафедрі культурології, естетики та історії,  завідувачу В. А. Федю, кафедрі філософії, соціально-політичних і правових наук, завідувачу  Л. І. Мозговому, кафедрі германської та слов’янської філології, завідувачу В. А. Глущенку та іншим кафедрам.

Для студентів І курсу економічного, дефектологічного, філологічного факультетів та учнів педагогічного ліцею проведені екскурсії по бібліотеці. Користувачі ознайомилися з історією та сьогоденням  бібліотеки, її фондами, послугами. Із задоволенням   переглянули стенди “Сузір'я сучасних українських письменників”, “Європейський обрій” та куточок “Українська минувшина”,  які знаходяться  у  фойє  бібліотеки,  виставку “Видання бібліотеки” в залі довідково-інформаційних документів та переглянули фахові періодичні видання в читальному залі № 2.  Вразила всіх “Колекція рідкісних та цінних видань бібліотеки ДДПУ” та   огляд документів “Крізь плин віків”. В процесі екскурсії студенти одержали кваліфіковану консультацію з пошуку необхідних документів по каталогам і картотеками бібліотеки, як традиційним так і електронним.

Для першокурсників  факультетів : педагогічного, фізичного виховання, початкової, технологічної та професійної освіти проведені бесіди : “Бібліотека ДДПУ : історія та сучасність”, “Слов'янськ дарував їм натхнення” та “Йому жити у віках”.      

Цьогоріч користувачам бібліотеки було запропоновано побути  в ролі працівника бібліотеки  та дізнатись про деякі фахові секрети - “Бібліотекар на годину”. Виявили бажання попрацювати бібліотекарями студенти : Проскурін І. (філфак, 6 к.) та Войтенко А. (ПТПО).

Тож,  пропонуємо переглянути світлини :