«Виховує все : люди, речі, події,

але перш за все, люди.

З них на головному місці –

батьки і педагоги».

Антон Макаренко.

Професія педагога завжди викликала повагу та гордість. Адже саме він, вчитель, закладає в наших головах  знання, які в подальшому житті формують наше майбутнє. Педагог не тільки професія, це поклик душі. Тільки любов до своєї професії, до дітей приносить задоволення і результат.

Педагог  приклад для наслідування, мудрий, чуйний, терплячий, стриманий та толерантний і звичайно знаток свого предмету, який володіє різноманітними методами навчання й виховання, постійно вдосконалює свою майстерність, вивчає передовий педагоічний досвід,  стежить за новинками психолого-педагогічної, методичної та іншої літератури.

Тому,  бібліотека пропонує для  викладачів, майбутніх педагогів тематичні книжково-ілюстративні виставки : «Педагогіка та психологія вищої школи», «Стежинами педагогічної майстерності», «Сучасна педагогіка дошкілля», «Педагогічна діяльність : сутність, мета, зміст», «Його величність – Вчитель»,  «Вчитель — це не професія. Вчитель — це покликання».

На виставках представлена навчальні, наукові, популярні, довідкові та періодичні видання з проблем навчання та виховання учнів та студентів, особистості вчителя, передовий педагогічний досвід, нестандартні та інноваційні підходи в педагогічні йдіяльності тощо.

Запрошуємо всіх охочих !